Aanmelden

Nieuws

Vacature

   

Behandelteam

Het team van Logopedie Spraaktijk bestaat uit acht enthousiaste logopedisten met ieder een eigen specialisatie. Wij stellen ons graag aan u voor!

 

 

Ilse van der Wee
ilse@spraaktijk.nl
073 6442 967

Ilse van der Wee
ilse@spraaktijk.nl
073 6442 967

 

 

Yvonne van Zoggel
yvonne@spraaktijk.nl
06 3191 6494

Yvonne van Zoggel
yvonne@spraaktijk.nl
06 3191 6494

 

 

Sacha van Hees
sacha@spraaktijk.nl
073 6442 967

Sacha van Hees
sacha@spraaktijk.nl
073 6442 967

 

 

Jasmijn Jonckers
jasmijn@spraaktijk.nl
06 1292 8125

Jasmijn Jonckers
jasmijn@spraaktijk.nl
06 1292 8125

 

 

Franklin Smit
franklin@spraaktijk.nl
06 3191 6495

Franklin Smit
franklin@spraaktijk.nl
06 3191 6495

 

 

Anke de Boeije
anke@spraaktijk.nl
06 2003 9726

Anke de Boeije
anke@spraaktijk.nl
06 2003 9726

 

 

Mandy Houben
mandy@spraaktijk.nl
06 1086 2994

Mandy Houben
mandy@spraaktijk.nl
06 1086 2994

 

 

Wendy Bisschops
wendy@spraaktijk.nl
06 8377 1992

Wendy Bisschops
wendy@spraaktijk.nl
06 8377 1992