Behandelteam
Het team van Logopedie Spraaktijk bestaat uit negen enthousiaste logopedisten met ieder een eigen specialisatie. Wij stellen ons graag aan u voor!

Ilse_03-2019.jpg

Ilse van der Wee

ilse@spraaktijk.nl
073 6442 967

Jill_03-2019.jpg

Jill op 't Hoog

jill@spraaktijk.nl
06 3191 6496

Yvonne_03-2019.jpg

Yvonne van Zoggel

yvonne@spraaktijk.nl
06 3191 6494

Sacha_03-2019.jpg

Sacha van Hees

sacha@spraaktijk.nl
073 6442 967 

Veerle_03-2019.jpg

Veerle Bijsterveld

veerle@spraaktijk.nl
06 8377 1992

Melanie_03-2019.jpg

Melanie Muijs

melanie@spraaktijk.nl
06 1292 8125

Franklin_03-2019.jpg

Franklin Smit

franklin@spraaktijk.nl
06 3191 6495

IlseB_03-2019.jpg

Ilse van den Boogaard

ilsevdb@spraaktijk.nl
073 6442 967

Mandy_03-2019.jpg

Mandy Houben

mandy@spraaktijk.nl
06 1086 2994