Aanmelden

Nieuws

Vacature

   

Behandelteam
Het team van Logopedie Spraaktijk bestaat uit negen enthousiaste logopedisten met ieder een eigen specialisatie. Wij stellen ons graag aan u voor!

 

 

Ilse van der Wee
ilse@spraaktijk.nl
073 6442 967

 

Yvonne van Zoggel
yvonne@spraaktijk.nl
06 3191 6494

 

Sacha van Hees
sacha@spraaktijk.nl
073 6442 967


Melanie Muijs
melanie@spraaktijk.nl
06 1292 8125

Franklin Smit
franklin@spraaktijk.nl
06 3191 6495

Ilse van den Boogaard
ilsevdb@spraaktijk.nl
073 6442 967

Mandy Houben
mandy@spraaktijk.nl
06 1086 2994

Wendy Bisschops
wendy@spraaktijk.nl
06 8377 1992